Izbori za predstavnike sva tri modula OAS

Drage koleginice i kolege,

Raspisuju se izbori za predstavnike sva tri modula osnovnih akademskih studija koji će biti druga, treća i četvrta godina u školskoj 2022/23. godini, za predstavnike studenata (6) kao i za delegata u Studentskom parlamentu Univerziteta u Beogradu.

Za predstavnike druge godine mogu se prijaviti studenti koji su prvu godinu upisali 2021/22. godine, za predstavnike treće godine mogu se prijaviti studenti koji su prvu godinu upisali 2020/21. godine, a za predstavnike četvrte godine mogu se prijaviti studenti koji su prvu godinu upisali 2019/20. godine a za predstavnike studenata mogu se prijaviti svi studenti koji imaju aktivan status studenta.

Svim izabranim članovima Studentskog parlamenta Biološkog fakulteta mandat traje dve godine sa početkom od oktobra 2022. godine, izuzev predstavnika četvrte godine studija kojima mandat traje godinu dana.

Izbori se održavaju u Sali sa ovalnim stolom Instituta za Zoologiju, 15. aprila od 12 do 14 časova, a prijava se nalazi na linku.

Vaš SSBIF

Dokumenta:

Расписивање избора СПБФ 2022

Oдлука о времену и месту одржавања избора за СПУБ  2022(1)

Пријава за изборе