Резултати допунских избора за чланове СПБФ у школској 2019/20. години

Поштоване колегинице и колеге,

У прилогу можете видети резултате допунских избора за чланове Студентског парламента.

Изабрани чланови треба да присуствују конститутивној седници Студентског парламента на којој ће бити потврђени сви додељени мандати.

Изборна комисија

FileDescriptionFile size
Download this file (Резултати допунских избора 2019-20.docx)Резултати допунских избора 2019-20.docx 13 Kb

Генетика - групе за вежбе шк. 2019/20. - финални списак

У прилогу је финални распоред студената за вежбе на курсу Генетика.

С обзиром да су рађене извесне промене, проверите који је Ваш термин.

Наставници на курсу Генетика

Подношење молби за ваннаставне активности

Према Правилнику о ваннаставним активностима, молбе у електронском индексу по типу из падајућег менија "Уписивање бодова за ваннаставне активности" можете поднети у периоду од 1. до 31. октобра, осим студената којима је остало 60 и мање ЕСПБ поена до завршетка студија, који то могу учинити најкасније до месец дана пред дипломирање, све поднешено наког тога биће одбијено. Молбе се подносе студенту продекану (из падајућег менија). Текст молбе треба да гласи: Молим Вас да ми на основу приложене документације доделите одговарајући број ваннаставних поена за ваннаставну активност коју сам обавио/ла. Уз сваку молбу обавезно је прилагање документације (опција за прилагање се појављује након клика на дугме "Поднеси") у виду скениране потврде за ваннаставну активност коју је студент обављао.

Ваннаставни поени само за оне ваннаставне активности за које је поднешена молба биће вам видљива у делу "Положени испити" у електронском индексу-када вам буду додељени. Такође, ваннаставни поени за све ваннаставне активности за које сте прилагали документацију током студирања биће вам видљиви у додатку дипломе када дипломирате.

Молим студенте да игноришу обавештење које добију на студентски мејл налог након разрешавање њихове молбе за признавање ваннаставних активности у електронском индексу, а у вези са тим да оригинал потврде треба да доносе на увид и иштампају молбе и донесу за архиву.

Поздрав!

Избори за Студентски парламент - школска 2019/20. година

Драги студенти,

Редовни избори за Студентски парламент одржаће се у уторак, 8.10.2019. године од 11 до 14 часова у Сали са овалним столом Института за зоологију.

За гласање вам је неопходан документ са сликом и бројем индекса (индекс, чип-картица).

Изађите на изборе и подржите ваше кандидате!

Изборна комисија

Download this file (Кандидациони листић.docx)Кандидациони листић.docx 13 Kb

Генетика - групе за вежбе шк. 2019/20.

У прилогу је распоред студената за вежбе на курсу Генетика.

Студенти који први пут слушају курс, а нису распоређени у неку од група треба да се јаве на е-маилОва адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. до среде 09.10.2019. у 15h.

Напомињемо да студенти морају похађати вежбе искључиво у термину и сали у коју су распоређени. Замене нису могуће.

FileDescriptionFile size
Download this file (Генетика спискови за вежбе 2019-2020.xls)Генетика спискови за вежбе 2019-2020.xls 33 Kb

Istorija botanike - odlaganje predavanja

Zbog neodloznih obaveza nastavnika, sutra 7.10. nece biti odrzano predavanje iz Istorije botanike. Nadoknada ce biti organizovana u toku nedelje (bice postavljeno obavestenje).

Накнадни упис студената ОАС

Поштоване колегинице и колеге,

Обавештавамо вас да ће се накнадни упис студената основних академских студија који се нису уписали у предвиђеном року обавити 8. и 9.10. у студентској служби од 10 до 14 часова.

Још чланака...

Пријављивање