Izrada studentskih kartica

Poštovane kolege i koleginice,

Nove studentske kartice su izrađene i čekaju vas u Studentskoj službi sutra od 12 do 14 časova.

Vaš SSBIF.

Produžavanje kredita i stipendija

Poštovani,

Studenti koji pri upisu nisu dobili papir za produžetak ugovora o studentskim kreditima i stipencijama, moraju doci u službu danas ili sutra u periodu od 9 do 14 časova kako bi imali kompletu dokumentaciju za priloziti.

Конкурс за нове чланове Управног одбора Центра за научно-истраживачки рад студената Биолошког факултета

Драге колегинице и колеге,

Центар за научно-истраживачки рад студената Биолошког факултета расписује Конкурс за нове чланове Управног одбора. Право учешћа имају сви студенти ОАС Биолошког факултета. Попуњавањем овог упитника узимате учешће у Конкурсу.

Бирамо пет чланова Управног одбора из реда студената. Конкурс је отворен од 14.10. до 25.10.2020. y 23:59.

Тренутни УО ЦНИРС ће извршити примарну селекцију на основу доспелих пријава након чега ћемо контактирати кандидате који су прошли у други круг и договорити онлине састанак. Коначни резултати ће бити објављени након разговора са свим кандидатима који су позвани на састанк.

Посебно бисмо нагласили да један члан УО треба да познаје неки од програма за графички дизајн, јер ће његова задужења бити креирање оригиналног визуала за потребе промоције догађаја.

Уколико имате било каквих питања будите слободни да нам пишете на е-маил адресу:

Срдачан поздрав,
УО ЦНИРС БФ

Fiziologija životinja - Balkansko takmičenje

Drage koleginice i kolege,

Prosledjujem vam informacije u vezi sa Balkanskim takmičenjem iz fiziologije životinja koje ce u aprilu biti održano u Sarajevu. Moj plan je da tokom narednih meseci sa  studentima radim na pripremi za to takmičenje. Ukoliko je neko od vas zainteresovan, molio bih vas da mi se javi do 20. oktobra. takođe bih vas zamolio da, ukoliko ste u mogucnosti, infromaciju podelite. Studenti zainteresovani za učešće na takmičenju iz fiziologije životinja treba da se jave na Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. radi dogovora oko priprema.

Predrag Vujovic, PhD
Associate Professor
Department for Comparative Physiology and Ecophysiology
Institute for Physiology and Biochemistry
Faculty for Biology
University of Belgrade, Serbia
Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (BPC 2021 Invite SRB (1).pdf)BPC 2021 Invite SRB (1).pdf 1038 Kb

Studentska služba - prijem studenata

Poštovane kolege i koleginice,

Studentska služba će 13. i 14. oktobra vršiti prijem studenata za izdavanje svih potvrda, podnošenje zahteva i slično po standardnom vremenu za prijem studenata od 11 do 13 časova.

Srdačno, SSBIF.

Vanredni studentski izbori za akademsku 2020/21.

Poštovane kolege i koleginice,

Vanredni studentski izbori za 2020/21. su održani u skladu sa propisima i njie zabeleženo kršenje Poslovnika o organizaciji i radu SPBF. Glasanju je pristupilo 12 studenata. Broj važećih listića je 12, dok nevažećih listića nema.

Nakon prebrojavanja glasova rezultati izbora su sledeći:

Prva godina studija:

modul Ekologija

1. Nevena Živoković - 1 glas

modul Molekularna biologija i fiziologija

1. Milica Stefanović - 0 glasova

2. Ana Čolović - 6 glasova

3. Katarina Marković - 0 glasova

4. Momčilo Adamović - 0 glasova

5. Anja Petrović - 5 glasova

Kandidati čija su imena podebljana postaju članovi saziva Studentskog parlamenta Biološkog fakulteta, za akademsku 2020/21. godinu nakon verifikacije mandata na konstruktivnoj sednici.

Srdačno,

Izborna komisija.

Vanredni studentski izbori za školsku 2020/21.

Poštovane kolege i koleginice,

Nakon održanih redovnih studentskih izbora za tekuću školsku godinu, neophodno je zakazati i vanredne izbore za:

Predstavnika modula prve godine modula Ekologija i Molekularna biologija i fiziologija.

Vanredni izbori će se održati u ponedeljak, 12.10. u 15 časova u Sali sa ovalnim stolom Instituta za zoologiju.

Molimo kolege navedenih modula i generacije da izađu na izbore i podrže svoje buduće predstavnike!

Srdačno,

Izborna komisija.