Ispit iz Mikrobiologije- dodatni termin

Postovane kolege,

pored ranije zakazanog, redovnog termina ispita iz Mikrobiologije (28. januar, 8:30, Sala 58 Fizičkog fakulteta), ispit će biti održan i 31. januara, u prostorijama Katedre za Mikrobiologiju, sa početkom u 8:30.

Za dodatni termin je OBAVEZNO PRIJAVLJIVANJE predmetnom profesoru na Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели., zaključno sa 26. januarom.

Katedra za Mikrobiologiju

Uporedna embriologija životinja januarski rok

Ispit iz Uporedna embriologije životinja u jaunarskom roku će se održati u utorak, 22. januara u 10 časova

Predstavljanje Istraživanja u oblasti zoologije

15. januar, od 10-15hMalaSala

Predstavljanje

Istraživanja u oblasti zoologije

acroneuria.pngU okviru Master studija na modulu Zoologija biće predstavljena istraživanja iz oblasti Zoologije na Biološkom fakultetu u Beogradu.

Vreme:

Tema:

10:30

Istraživanja zemljišne i pećinske faune – doc. dr Dragan Antić

11:00

Sanacioni izlov crnog američkog patuljastog soma - mogućnosti samoodrživog komercijalnog uzgoja u Srbiji - dr Milica Jaćimović, naučni saradnik u Institutu za multidisciplinarna istraživanja

11:30

Populaciona istraživanja gmizavaca – doc. dr Ana Golubović

12:00

Akvatični insekti – doc. dr Katarina Stojanović

12:30

pauza

13:00

Filogeografska istraživanja pastrmki Srbije – prof. dr Predrag Simonović

13:30

Ornitološka istraživanja – dr Ivana Novčić, naučni saradnik BF

14:00

Istraživanja Ostracoda – doc. dr Tamara Karan Žnidaršič

14:30

Primena molekularno-genetičkih metoda u ihtiološkim istraživanjima – prof. dr Saša Marić

Dobrodošli su i svi studenti osnovnih studija da prisustvuju, a posebno oni koji su zainteresovani za Master Modul Zoologija.

Algologija - rezultati praktičnog za sve generacije

Poštovani studenti,
U prilogu se nalazi dokument sa rezultatima praktičnog ispita održanog 10.1.2019. godine. Na kraju spiska su rezultati studenata ranijih generacija. Uslov da izađete na usmeni ste stekli ukoliko imate 30 ili više bodova. Ukoliko želite da vidite vaš test i proverite predispitne bodove, to možete uraditi danas do 14 časova u Botaničkoj bašti. Poslednji termin praktičnog ispita je ponedeljak, 14. januar u 12 časova u Botaničkoj bašti uz obavezno lekarsko opravdanje iz studentske poliklinike za studente koji su bili sprečeni da izađu na ispit u četvrtak 10. januara.

S poštovanjem,
Katedra za AML

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Rezultati prakticnog ispita -Algologija 2018-2019.docx)Rezultati prakticnog ispita -Algologija 2018-2019.docx 34 Kb

Распоред студената по групама за колоквијум из градива из Динамичке биохемије 2018-2019

Поштоване колеге

у прилогу се налази распоред студената по групама за наступајући колоквијум из Д. биохемије.

Поздрав,

Горан Вукотић

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Drugi kolokvijum 2018-2019.docx)Drugi kolokvijum 2018-2019.docx 22 Kb

Osnovi biohemije i molekularne biologije

Poštovane kolege i koleginice,

Kolokvijum za studente modula ekologija iz kursa Osnovi biohemije i molekularne biologije  je pomeren sa 9.1.2019. na 11.1.2019. Kolokvijum će se održati u 15 časova u sali 70 Instituta za fiziologiju i biohemiju

Elektronski indeks i VPN servisi

Poštovane koleginice i kolege,

Obaveštavamo vas da Elektronski indeks i VPN servisi neće raditi od ponedeljka 31.12.2018. u 16:00 časova do utorka 8.1.2019. u 8:00 časova.

Email i Sajt fakulteta će raditi neprestano.

Још чланака...

Пријављивање