Уплате у Е-индексу

Уплате за дуговања морају се извршити у име сврхе за коју је дуг постављен са тачним позивом на број. Пример уплатнице, сврхе и позив на број студенти могу видети у свом е-индексу. За уплате у пошти, време реализације уплате јесу три радна дана. Уплате извршене у банци, мењачници или електронским путем обично се реализују већ наредног радног дана. Студенти су дужни да изврше уплату на време како им реализација уплате не би правила проблем код рокова за пријаву испита, преузимања потврда и слично. У е-индексу у картици финансије студенти могу да виде износе и сврху задужења, као и поље са свим својим уплатама, сврхом и са износом. Обавезно проверите да ли су извршене уплате евидентиране после предвиђеног времена за реализацију. Ако уплата није видљива, са уплатницом отићи у службу рачуноводства (поред деканата, тераса између Института за зоологију и Института за физиологију) или их контактирајте телефоном (број телефона и контакт особе налазе се на сајту факултета на страници Контакт - Стручна служба - Рачуноводство) сваког радног дана у периоду између 12 и 13 часова.

Уплатнице НЕ ТРЕБА доносити у Студентску службу.

Издавање потврда, пријаве испита и било какве активности неће бити могуће уколико постоји дуг који није измирен.

Dodatni termin iz kursa Fiziologija biljaka (E)

Poštovane kolege,

Dodatni termin iz kursa Fiziologija biljaka (E) rezervisan je za 24. januar u 14h u Maloj sali IZOO.

S poštovanjem.

Postani nova startap generacija - ‘’ParkUp!’’ od 19-25.02.2020. u Naučno-tehnološkom parku Beograd

Naučno-tehnološki park Beograd organizuje zimski studentski startap kamp ‘’ParkUP!’’ u periodu od 19. do 25. februara 2020. godine.

ParkUP! je intenzivan, jednonedeljni program učenja, rada i druženja sa ciljem da studenti zakorače u startap svet i steknu potrebna početna znanja i veštine za razvoj preduzetničkih ideja.

Fokus je stavljen na kreiranje ideja i njihov razvoj uz #Lean #startup metodologiju, umrežavanje  studenata sa različitih fakulteta i timski rad, praktične radionice i učenje iz iskustva mentora i drugih učesnika na samom programu.

Prijave su dostupne na linkuhttp://bit.ly/2QedmJ5

Više o programu može se pronaći na Facebooku i sajtu NTP Beograd.

Ekologija životinja izlazni kolokvijum - januarski rok

Poštovani studenti,

za izlazni kolokvijum se možete prijaviti preko linka ispod.
shorturl.at/ADHYZ

Uporedna embriologija životinja januarski rok 2020

Ispit će se održati u ponedeljak 20. januara u 11 časova, soba 25

Embriologija čoveka januarski rok 2020 i seminarski radovi

Ispit će se održati u petak 24.januara u 9.30 časova.

Obaveštavaju se М26/2016 Bogdanović Jovana, B110/2016 Miljaković Kristina, B43/2016 Nikolić Mina, M12/2016 Ranković Milica, B85/2016 Sabljić Maja, M72/2016 Simić Jelena, B92/2016 Trajković Milena, B94/2014 Maslovarić Jasna, M77/2012 Pečenica Ivan da predaju seminarski rad do petka 17. januara

Dodatni termin iz kursa Fiziologija biljaka (E)

Poštovane kolege i koleginice,

Profesorka Ivana Dragićević je omogućila dodatni termin polaganja ispita iz kursa Fiziologija biljaka rezervisan za 24.januar 2020 u 14h.

Molim studente koji su zainteresovani, da se jave na studentski mejl e3_2017 radi evidencije prijavljenih studenata i informacije o mestu polaganja ispita.

Studenti mogu izaći ili u redovnom terminu januarskog roka - 17. januara ili u terminu dodatnog roka 24. januara, nikako u oba navedena termina.

Страна 1 од 510

Пријављивање