Javni poziv za građanske naučnike

Tim ispred projekta „Procena ekosistemskih usluga Ribničke klisure (Zapadna Srbija) kroz građansku nauku“ otvara Javni poziv za građanske naučnike i ovom prilikom poziva sve zainteresovane studente da se prijave na adresu esa.ribnicagorge@gmail.com. Studenti koji se javljaju na poziv treba da pošalju kratku biografiju i motivaciono pismo. Projekat traje do kraja 2025. godine, a zainteresovanim studentima će biti predložene različite aktivnosti (terenska istraživanja, desk research, analiza podataka, itd.).
Biološki fakultet Univerziteta u Beogradu u saradnji sa Ekološkim pokretom „Okvir života“ i Udruženjem za negovanje kulturnog nasleđa „Čelnik“ radi na realizaciji aktivnosti na ovom projektu, a projekat je finansiran od strane Centra za promociju nauke.
Dodatne informacije možete naći na materijalima u prilogu, a ukoliko imate pitanja, odgovore možete dobiti slanjem mejla na adresu esa.ribnicagorge@gmail.com.

BF_Flajer

BF_Poster_A4