Мастер дан 2018. - све информације на једном месту

Драге колегинице и колеге,

Позивамо вас да дођете у четвртак 07. јуна, на Мастер дан 2018. са почетком у 10h у Великој сали Института за зоологију Биолошког факултета (зграда Филолошког факултета, лево степениште, други спрат), који заједнички организују Студентски парламент и Центар за научно-истраживачки рад студената Биолошког факултета уз подршку управе Факултета.

Имаћете јединствену прилику да чујете представнике/руководиоце свих мастер модула које Биолошки факултет нуди дипломираним студентима основних академских студија. Моћи ћете да поставите сва питања која вас буду занимала, као и да из прве руке чујете услове уписа, број места на буџету, могућности за израду мастер радова ван земље и све друге информације везане за мастер академске студије Биолошког факултета.

Очекујемо вас у великом броју, сви мастер модули биће представљени у четвртак, тако да бисмо замолили све студенте да сачекају крај догађаја.

Срдачан поздрав!