X Сајам науке на Биолошком факултету

Драге колегинице и колеге,

Обавештавамо вас да ће ове године, јубиларни десети по реду, Сајам науке бити организован од стране Центра за научно-истраживачки рад студената Биолошког факултета (ЦНИРС БФ) уз подршку управе Биолошког факултета.

Сајам науке 2018. ће се одржати 24. маја у библиотеци Института за зоологију, са почетком у 14 часова.

На овогодишњем "Сајму науке" теме ће презентовати научници са Института за молекуларну генетику и генетичко инжењерство, Института за заштиту биља и животну средину, Института за примену нуклеарне енергије, Института за мултидисциплинарна истраживања и Биолошког факултета.

Након одржаног Сајма науке, ЦНИРС БФ ће расписати Конкурс за израду студентских научно-истраживачких радова, који ће укључивати теме представљене на Сајму науке, а на који ће моћи да се пријаве сви студенти основних академских студија Биолошког факултета.

О свим детаљима ћете бити благовремено обавештени путем студентског сајта, сајта Факултета и Фејсбук странице ЦНИРС БФ као и на самом Сајму науке.

Више информација о раду ЦНИРС-а можете наћи на:

Видимо се на Сајму науке!

Центар за научно-истраживачки рад студената Биолошког факултета и

Биолошки факултет Универзитета у Београду

Attachments: