Dodatni ispitni termini za studente kojima fali jedan ispit do diplomiranja - dopunjeno obaveštenje

Dragi studenti,

Studentski parlament Biološkog fakulteta se ponovo izborio za odobravanje dodatnih ispitnih termina za studente koje samo jedan ispit deli od diplomiranja.
U sledećim terminima bi se održali ispiti: 25. 26. i 27. septembra.

Uslov za odobravanje polaganja poslednjeg ispita u ovom roku je pisanje molbe prodekanu za nastavu kroz elektronski indeks i prijavljivanje i izlazak na taj ispit u regularnom oktobarskom roku. Kao tip molbe birate 'Полагање последњег испита у додатном термину Октобарског испитног рока'.

U molbi treba da navedete:

- Naziv kursa čiji ispit želite da polažete u dodatnim terminima
- Ime/na nastavnika kod kojeg polažete ispit
- Datum polaganja tog ispita u regularnom terminu oktobarskog roka

Na osnovu vaše molbe prodekan proverava da li vam je zaista ostao samo jedan ispit do diplomiranja i da li ste na taj ispit izašli u oktobarskom roku i na osnovu tih informacija odobrava ili odbija vašu molbu.

Molbu možete poslati do kraja regularnog oktobarskog roka.

Пријављивање