Резултати Конкурса за израду студентских научно-истраживачких радова за 2017. годину

Драги учесници Конкурса за студентске научно-истраживачке радове,

Као што смо и обећали, на данашњи дан објављујемо резултате Конкурса! У прилогу обавештења можете преузети пдф документ са резултатима. Само за једну тему још увек нису стигли резултати на адресу Центра, стога ће одлука ментора бити накнадно објављена.

Честитамо свим студентима који су добили прилику да реализују стручно-истраживачки рад на жељену тему и желимо им успешан рад у лабораторији!

Свим студентима се захваљујемо на учешћу, а посебно онима који, овог пута, нису изабрани желимо да се не обесхрабре и да помно прате наредне конкурсе у 2017/18. школској години!

Срдачан поздрав,

Ваш ЦНИРС БФ!

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (CNIRS BF - REZULTATI KONKURSA 2017..pdf)CNIRS BF - REZULTATI KONKURSA 2017..pdf 191 Kb

Пријављивање