Tribina „Zasadi seme promene - gde se susreću biologija i biznis?“

Misliš zeleno? Želis da svoje veštine i znanja praktično primeniš i stvoriš društveno koristan projekat? Onda smo upravo tebe tražili!

Ako te zanimaju društveno preduzetništvo i inovacije, ako želiš da menjaš stvari oko sebe i razmišljaš o tome kako to da učiniš, pridruži nam se na Social Impact Award tribini „Zasadi seme promene - gde se susreću biologija i biznis?“ i razgovaraj sa pionirima socijalnog preduzetnistva u Srbiji.

Prijavi se za tribinu putem linka: http://goo.gl/JNyhh8

Gosti predavači:

Srđan Stanković - Supernatural festival

Marko Kaličanin - Solagro Team

Tribina će se održati 27. aprila od 18:00 do 20:00 časova na Biološkom fakultetu, na drugom spratu u Velikoj sali Instituta za Zoologiju (zgrada Filološkog fakulteta, Studentski trg 3).

Tribina je nastala kao promotivna aktivnost u okviru šireg programa i takmičenja studenata Social Impact Award u saradnji sa udruženjem za promociju ekologije EcoHub.

Za više informacija o programu, poseti sajt - www.socialimpactaward.rs

Пријављивање