Konkurs za studente-volontere za Noć istraživača

IMGGI i Fakultet za fizičku hemiju Univerziteta u Beogradu raspisali su konkurs za studente-volontere za manifestaciju Noć istraživača u sklopu projekta „SCIMFONICOM“ (818747) pod pokroviteljstvom Evropske Unije. Studenti su potrebni za ispomoć oko promotivnih aktivnosti, organizacionih poslova i realizacije postavki. Više informacija i prijave na linku ispod.

Vojvode Stepe 444a / 23,
11010 Beograd, Srbija
+381 11 3975744
+381 11 3975808
#IMGGI #Institut

Уклањање студентских мејлова студентима који су дипломирали до 01.07.2018.године

Студентима који су дипломирали закључно са 01.07.2018. године, биће им уклоњени студентски мејлови са факултетских сервера 01.08.2018. године.

Молим Вас да до тада благовремено преузмете све своје податке.

Срдачан поздрав!

Pedobiologija julski rok 2018

Ispit iz Pedobiologije se pomera za 11 časova. Mesto i datum održavanja ispita ostaju isti

Резултати Конкурса за летње стручне праксе (други круг)

Драге колегинице и колеге,

У прилогу се налазе резултати другог круга Конкурса за летње стручне праксе 2018. Студенти који су добили праксе биће у току недеље повезани са контакт особама за летње стручне праксе. Пријавом сте се обавезали и да нам дате повратну информацију са праксе, како бисмо на најбољи могући начин повећали и квалитет, али и квантитет, о чему ћете бити обавештени на ваше личне адресе електронске поште.

Изабрани студенти:

1. Верица Петрашиновић- Велико ратно острво (камп)

2.Анђела Ђокић- Клиника за хематологију Клиничког центра Србије

Честитамо и хвала свима што су се пријавили, за сва питања стојимо вам на располагању.

Срдачан поздрав!

ЦНИРС БФ

Istorija botanike - DOBRODOSLICA

Dragi brucosi,

Na linku mozete da pogledate promotivni video vezan za izborni predmet Istorija botanike.

Dobro dosli! :)

„Cellular Plasticity in Cancer and Stem Cells”

Drage koleginice i kolege,

10. jula sa početkom u 14h u Botaničko bašti "Jevremovac" u Letnjoj učionici biće održano predavanje „Cellular Plasticity in Cancer and Stem Cells” Prof. dr Lynne-Marie Postovit sa Univerziteta u Alberti. Nakon toga uslediće i otvorena diskusija, a studenti svih nivoa moći će da pitaju bilo šta vezano za buduću karijeru, pisanje grantova (s obzirom na značajno iskustvo u odabiru istih) i tome slično. Profesorka je ko-direktor Instituta za istraživanje tumora Severne Alberte, u okviru dosadašnje istraživačke karijere ostvarila je velike pomake u inovativnim terapijama za maligne tumore, a nosilac je više patenata baš u ovoj oblasti. Bavi se translatornom medicionom, sa željom da svoja istraživanja prevede u praksu i na taj način pomogne pacijentima, što je do sada već i dokazala. Nosilac je velikog broja priznanja i nagrada, a izabrana je za najuspešnijih 40 osoba ispod 40 godina u Kanadi.

Iskreno se nadamo da ćete doći u što većem broju i iskoristiti priliku da čujete i pitate sve što vas zanima.

Srdačan pozdrav!

CNIRS BF

Izrada master teze - prof.dr Aleksandra Trifunović

U prilogu.