Predavanje prof. dr Borisa Rogelja

Drage koleginice i kolege,

Obaveštavamo Vas da će u ponedeljak, 01. aprila 2024. sa početkom u 11h u Sali 70 Instituta za fiziologiju i biohemiju “Ivan Đaja” održati predavanje prof. dr Borisa Rogelja – Disease mechanisms of C9orf72 mutation associated with amyotrophic lateral sclerosis and frontotemporal dementia.

Više o prof. Rogelju možete pročitati na stranici:

Prof. Boris Rogelj, PhD

Vanredni izbori

Poštovane koleginice i kolege,

Vanredni izbori Studentskog parlamenta Biološkof fakulteta održaće se u petak, u periodu od 12- 14h u Sali sa ovalnim stolom na Institutu za zoologiju.

Vanredni izbori Studentskog Parlamenta Biološkog fakulteta

Poštovane koleginice i kolege,

Ispred vas se nalazi kandidacioni listić za vanredne izbore Studentskog parlamentu Biološkog fakulteta. Na vanrednim izborima biraju se predstavnik treće godine Osnovnih akademskih studija (OAS) 2023/24. modul Biologija, jedan predstavnik studenata, kao i predstavnik Master akademskih studija (MAS) 2023/24. studijskog programa Biologija.

Kandidacioni listić možete popuniti do 23:59h, 4. marta, nakon čega se sumiraju prijave i organizuju vanredni izbori na kojima će kolege, isključivo sa vašeg modula i godine studija, moći da glasaju za vas.

Poziv za izradu master rada na IBISS-u

Poštovane koleginice i kolege,

Prosleđujemo vam poziv za izradu master rada na IBISS-u. Tema je: „Filogenetska analiza pantljičara (Cestoda) prikupljenih iz intermedijernog
domaćina Apodemus spp. na području Srbije i Španije.”
Više informacija možete pronaći u priloženom dokumentu.
Master rad- Master studenti 2024_MM

Master rad na IBISS-u

Poštovane koleginice i kolege,
Odeljenje za Ekologiju IBISS-a otvara poziv za studente zainteresovane za izradu master rada iz oblasti uticaja teških metala na biljke, sa perspektivom za saradnju i nakon master studija. Zainteresovani studenti mogu da pošalju CV Zorani Miletić, na mejl: zorana.mataruga@ibiss.bg.ac.rs

Studentski kredit- predaja dokumenata

Drage koleginice i kolege,

Studentima kojima je odobren studentski kredit, mogu predati dokumentaciju u Studentskoj službi u periodu od 8.- 14. februara 2024. godine u periodu od 11- 13 časova.
Svi studenti koji su prvi put konkurisali za studentski kredit potrebno je da donesu:
– Potpisana menica
– Izjava žiranta
– Fotokopija/očitana lične karte
Svi studenti kojima je produžen kredit ne treba da donesu dokumentaciju navedeni u obaveštenju.

Univerzitetskom Pravilniku o studentskom vrednovanju nastave

Drage koleginice i kolege,

Po novom univerzitetskom Pravilniku o studentskom vrednovanju nastave sada je neophodno da anketa bude popunjena pre prijave ispita iz kursa koji je student u tekućoj školskoj godini slušao prvi put. U elektronskom indeksu su već nameštena podešavanja koja će Vas prilikom prijave ispita presumeriti na link za popunjavanje ankete.