Interaktivna radionica Vikimedije i radionica o akademskom pisanju

Drage kolege,

Pozivamo vas da se prijavite za sledeće radionice:

-"O akademskom pisanju", steći ćete znanja koja su vam neophodna svaki dan, a imaćete priliku da naučite kako se pravilno koristi literatura i navode izvori, kako sprečiti plagijate itd.

-"Pisanje članaka - Vikimedija Srbija", naučićete na koji način možete doprineti širenju znanja iz oblasti biologije koja vas interesuje i tako doprinevši najvećoj online enciklopediji Vikipediji. Uloga svih biologa, sadašnjih i budućih, jeste da svoje znanje dele sa svima.

Obe radionice će se održati 28. februara, sa početkom u 10h u Biblioteci Instituta za zoologiju (na e-mail adresu dobićete i plan i detaljnije informacije).

Upitnik možete popuniti na sledećem LINKU. Oni koji uspešno završe radionicu, dobiće potvrdu za vannastavne ESPB poene.

Vidimo se!

Srdačno,