Prezentacija regionalnog BioKampa i Instituta za Hemiju Ljubljana

Drage koleginice I kolege,

U terminu od 11-13h 18.01.2018. u Biblioteci Instituta za zoologiju Biološkog fakulteta, biće održane prezentacije regionalnog BioKampa 2018 i Instituta za hemiju Ljubljana.

Regionalni BioKamp je trodnevni forum koji pruža jedinstvenu mogućnost pogleda u svet istraživanja i internacionalnog poslovnog okruženja u okviru farmaceutske industrije. Osmi po redu, BioCamp-u 2018., održava se u Ljubljani od 20.- 22.maja 2018. godine, u organizaciji slovenačke farmaceutske kompanije Lek d.d., koja je podružnica globalne kompanije Novartis sa sedištem u Bazelu, Švajcarska.

Dodatno bi pored informacija o BioCamp-u, bile predstavljene karijerne mogućnosti unutar farmaceutske kompanije Lek i Novartis. Takođe bi stručnjaci sa Hemijskog Instituta u Ljubljani predstavili svoju ustanovu i kadar prisutnima, sa ciljem potencijalne međunarodne saradnje i bilateralnih projekata između Srbije i Slovenije.

Potražite više informacija na sledećim linkovima:

Stranici CNIRS BF:
Hemijski Institut u Ljubljani  http://www.ki.si/

Svi studenti, profesori i istraživači su dobrodošli

Srdačan pozdrav,

CNIRS BF