Ликовни конкурс „Биологија се бави уметничким делима“

Поводом обележавања Дана науке у Србији, Центар за научно-истраживачки рад студената Биолошког факултета расписује Ликовни конкурс под називом „Биологија се бави уметничким делима“.

На Конкурсу могу учествовати студенти свих факултета Универзитета у Београду. Сваки студент може учествовати само са једним радом.

Ликовни радови могу бити израђени у било којој техници (дрвене бојице, фломастери, водене боје, пастели, темпера...).

Формат рада је А4.

Радове је неопходно доставити најкасније до 5. јула.

На полеђини рада написати Назив/опис рада, име, презиме, годину студија, ниво студија, факултет и адресу електронске поште.

Радове слати на адресу: Студентски трг 16, 11000 Београд – Биолошки факултет, са назнаком „ЗА ЛИКОВНИ КОНКУРС ЦНИРС“ или предати у студентској служби Биолошког факултета Универзитета у Београду.

Примљени радови се не враћају.

Одабрани радови ће бити приказани на изложби у оквиру прославе Дана науке, а стручни жири ће одабрати најбоље радове за које ће Центар за научно-истраживачки рад студената и Биолошки факултет обезбедити прикладне награде.