ПРИКУПЉАЊЕ ПОМОЋИ ЗА ПОПЛАВЉЕНА ПОДРУЧЈА

Одмах након катастрофалих поплава која су погодила Србију, Савез студената Биолошког факултета, на челу са Хуманитарним тимом, је организовао прикупљање хране, хигијенских производа и гардеробе за особе угрожене поплавама. Прикупљање је било оргранизовано на Институту за зоологију и у периоду од 10-17 часова прикупљено је на десетине великих џакова. Све прикупљене ствари су однете у зграду Општине Стари град, где су у наредних пар сати биле спроведене до најугроженијих подручја. У наредне две недеље, ССБИФ и студенти Биолошког факултета су се приључили акцији прикупљања у холу Хемијског факултета, при заједничкој организацији свих факултета ПМФ групације.

Овом приликом се захваљујемо свим колегама који су помогли у границама својих могућности и показали солидарност у овом тешком периоду!